Kontakt

DAFAGRO / ANDO TECH Sp. z o.o.

Zakład Produkcyjny

Starkówiec Piątkowski 33, 63-013 Szlachcin

Tel.: DOMINIK 691-506-875 MAREK 783-977-562

biuro@andotech.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, oraz poprzez formatkę formularza poniżej
kom.: +48 691 506 875


e-mail: andotech@prokonto.pl

e-mail: biuro@andotech.pl

 


Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Ando Tech SP. z o. o. z siedzibą w Starkówcu Piątkowskim 33a, 63-013 Szlachcin.

 

Klauzula informacyjna –  formularz kontaktowy

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Ando Tech Sp. z o. o. z siedzibą w Starkowcu Piątkowskim 33a, 63-013 Szlachcin.
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzania o ochronie danych zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.
  3. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora oraz podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu ustania celu lub cofnięcia zgody.
  5. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich nie podanie będzie skutkować brakiem odpowiedzi zwrotnej.
  8. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanym decyzjom, w tym profilowaniu.